Kim jesteśmy?

Pellet Gold

Pellet Gold to producent pelletu z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy certyfikowane produkty wysokiej jakości, które sprawdzą w każdym polskim domu. Jakość naszych artykułów została doceniona nie tylko w kraju, ale także za granicą — oferujemy sprzedaż pelletu w Niemczech, Włoszech i innych europejskich krajach. Dysponujemy również dużą flotą własnych pojazdów, którymi dostarczamy nasze produkty do magazynów w kraju i za granicą. Jeśli interesuje Cię zakup pelletu od producenta hurtem, zapoznaj się z listą naszych dystrybutorów. Z łatwością znajdziesz najbliższy magazyn, z którego odbierzesz pellet drzewny. Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. 

Producent pelletu Pellet Gold — postaw na ekologiczne ogrzewanie

Obecnie coraz więcej osób ma świadomość wpływu człowieka na środowisko naturalne. Z tego względu wielu konsumentów ogranicza nieekologiczne i mało opłacalne ogrzewanie węglem czy drewnem. Czym je zastąpić? Na rynku znajdziesz wiele alternatyw, jednak najlepszym rozwiązaniem jest pellet. Surowcem dla tego ekologicznego opału są suszone trociny, które zostały sprasowane do postaci małych granulek. Jako producent pelletu drzewnego dostarczamy produkt najwyższej jakości, który jest produkowany z rygorystycznie weryfikowanej trociny drzew iglastych.

Produkcja pelletu jest o wiele mniej obciążająca dla środowiska niż wydobycie węgla czy pozyskiwanie innych źródeł opału. Jego spalanie również nie powoduje zbyt dużej emisji dwutlenku węgla. Warto więc wybierać ten produkt ze względu na dbałość o środowisko, choć oczywiście nie jest to jedyny powód. Pellet — a w szczególności pellet gold, który uzyskał certyfikat EN Plus A1 — jest bardzo wygodny i ekonomiczny. Żeby ogrzać średniej wielkości dom jednorodzinny, potrzebujesz od pięciu do ośmiu ton produktu. Do przechowywania opału nie musisz mieć specjalnie przystosowanego pomieszczenia — wystarczy, że będziesz trzymać go w suchym miejscu.

Ogrzewanie pelletem jest o wiele oszczędniejszym rozwiązaniem niż opalanie gazem ziemnym czy olejem opałowym.

Pellet drzewny to jedno z najwydajniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku paliw dostępnych na rynku. Postaw więc na ekologiczne i nowoczesne źródła ogrzewania z dystrybutorem pelletu Pellet Gold.

Zapytaj o produkt Gdzie kupić

Pellet Energy Sp. z o.o.

ul. Polna 29

98-235 Błaszki 

Kontakt

tel.: +48 797 990 012

e-mail: info@pelletenergy.pl

Pellet Energy Sp. z o.o. jest producentem ekologicznego paliwa stałego – pelletu z międzynarodowymi certyfikatem jakości EN plus A1 (marka Gold)