Pellet małopolskie

Poszukujesz wydajnego materiału do pieca lub kominka? Pellet drzewny małopolskie z pewnością przypadnie Ci do gustu! Jako niezawodny dystrybutor pelletu małopolskie, gwarantujemy swoim klientom jedynie najwyższą jakość produktów, które sprawdzają się niezawodnie.

Dostępny w naszym sklepie pellet małopolskie, to obecnie najlepszy materiał do tego, by móc skutecznie ogrzać dom, mieszkanie czy instytucję. Pellet wykonywany jest z najwyższej jakości półproduktów - trocin drzew iglastych, dzięki czemu klient ma do czynienia wyłącznie z produktem premium. Zazwyczaj w pellecie znaleźć można drewniane ścinki, pestki, łupiny oraz słoma - pellet taki jest zawsze zanieczyszczony, zatem nie powinno się z niego korzystać.

Pellet drzewny ma również niezwykle wysoką wartość opałową, co różni go od wielu innych metod ogrzewania. Używanie tego materiału jest zatem znacznie wydajniejsze i pozwala na sporą oszczędność - zwłaszcza, że drewno czy węgiel kosztuje znacznie więcej!

Producent pelletu małopolskie

Jako niezawodny producent pelletu jesteśmy w stanie zaopatrzyć w ten wysokiej jakości materiał do ogrzewania praktycznie każdego - bez względu na to, z której części Polski pochodzi! Produkcja pelletu małopolskie odbywa się przy użyciu nowoczesnych metod, dzięki czemu powstały produkt zawsze spełnia potrzeby wszystkich klientów.

Osoby, które nie są jeszcze zdecydowane co do kupna pelletu, powinny również wiedzieć, że ogrzewanie mieszkania w ten sposób jest bardzo ekologiczne. Pellet nie wpływa bowiem na tworzenie się niekorzystnych dla środowiska gazów czy pyłów - jest w pełni naturalnych materiałem, który po spaleniu można nadal użytkować - zostaje bowiem z niego popiół mający wiele różnych zastosowań. Pellet Gold nie kosztuje wcale dużo - może go zatem z powodzeniem nabyć praktycznie każdy! Jesteśmy również w stanie zaproponować swoim klientom atrakcyjne rabaty, zatem zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Wyszukaj po nazwie

Kod pocztowy

Promień

Wybierz województwo

Wybierz miasto

Lokalizacje:

Pellet Energy Sp. z o.o.

ul. Polna 29

98-235 Błaszki 

Kontakt

tel.: +48 797 990 012

e-mail: info@pelletenergy.pl

Pellet Energy Sp. z o.o. jest producentem ekologicznego paliwa stałego – pelletu z międzynarodowymi certyfikatem jakości EN plus A1 (marka Gold)