Pellet Poznań

Szukasz ekologicznego materiału do ogrzewania swojego domu? W takim razie pellet w Poznaniu będzie dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Używanie pelletu nie wpływa niekorzystnie na nasze środowisko, a co równie ważne – pozwala także na oszczędność.

Wysokiej jakości pellet – Poznań i okolice

Pellet Energy to firma, która zajmuje się dystrybuowaniem pelletu w całej Polsce – w tym również w Poznaniu oraz okolicach. Jako producent pelletu najwyższej jakości, możemy zaoferować swoim klientom wyłącznie korzystne rozwiązania. Pellet w wielkopolskim tworzony jest przy użyciu innowacyjnych technologii i w pełni ekologicznych materiałów. Efektem starań naszych specjalistów jest między innymi Pellet Gold. Produkt ten posiada certyfikat ENplus A1, co poświadcza jego najwyższą jakość. Pellet Gold to konsumencki lider jakości, a zadowoleni klienci wracają do nas po kolejne zamówienia.

Pellet w Poznaniu oraz innych miastach w całej Polsce to tańszy, a przede wszystkim bardziej ekologiczny sposób na ogrzanie wybranego budynku. Spalanie pelletu nie generuje praktycznie żadnych niebezpiecznych dla środowiska materiałów, co ma miejsce na przykład podczas ogrzewania za pomocą węgla. Nasza planeta ledwo radzi sobie ze wszelkimi zanieczyszczeniami, jakie ludzie emitują do atmosfery. Warto mieć na uwadze nasze środowisko i korzystać z ekologicznych rozwiązań – zwłaszcza, że są one dodatkowo dostępne w przystępnych cenach.

Pellet drzewny Poznań – gdzie kupić?

Jeśli interesuje Cię taka ekologiczna forma ogrzewania domu czy biura, to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Pellet Energy. Posiadamy kilka punktów sprzedaży w całym województwie Wielkopolskim. Pellet możemy także dowieźć bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres.

Dlaczego warto skorzystać akurat z naszej firmy? Przede wszystkim do tworzenia pelletu używamy nowoczesnych technologii, czego efektem jest materiał do spalania odznaczający się najwyższą jakością. Nasza firma dysponuje własnym laboratorium. Każda partia pelletu drewnianego Poznań jest poddawana szczegółowej kontroli oraz testom mającym na celu potwierdzenie jego najwyższej jakości.

Współpraca z naszą firmą to możliwość korzystania z najwyższej jakości pelletu drewnianego. Nasza oferta dostosowana jest bezpośrednio do potrzeb klientów. Proponujemy również atrakcyjne ceny, które są znacznie niższe, niż w przypadku wyboru innego materiału do ogrzewania domu. Zapraszamy do zapoznania się naszą stroną internetową, gdzie znajdziesz między innymi informacje na temat tego, jak powstaje pellet Gold. Nasze produkty to gwarancja całkowitej satysfakcji.

Wyszukaj po nazwie

Kod pocztowy

Promień

Wybierz województwo

Wybierz miasto

Lokalizacje:

Pellet Energy Sp. z o.o.

ul. Polna 29

98-235 Błaszki 

Kontakt

tel.: +48 797 990 012

e-mail: info@pelletenergy.pl

Pellet Energy Sp. z o.o. jest producentem ekologicznego paliwa stałego – pelletu z międzynarodowymi certyfikatem jakości EN plus A1 (marka Gold)