Pellet wielkopolskie

Oferujemy pellet w wielkopolskim — dla klientów detalicznych i hurtowych. Prowadzimy sprzedaż pelletu do gospodarstw domowych oraz firm. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i produktu. Koniecznie skontaktuj się z nami i złóż zamówienie na to ekologiczne paliwo w formie granulatu. Potrzebny Ci pellet drzewny w Wielkopolsce? Mamy go dla Ciebie!

Producent pelletu — wielkopolskie

Jako dystrybutor pelletu w wielkopolskim oferujemy produkt o najlepszych właściwościach i najwyższej jakości na rynku. Pellet wytwarzany jest z biomasy. Decyzja o jego tworzeniu sprawia, że ogranicza się straty materiału, a tym samym pozytywnie wpływa na ekologię. Pellet gold wyróżnia się doskonałymi właściwościami spalania, a pozostaje po nim jedynie niewielka ilość popiołu.

Jesteśmy dystrybutorem i dostawcą pelletu w wielkopolskim. Na współpracy z nami korzysta wiele firmy, które zawsze otrzymują produkt najwyższej jakości, idealny do spalania. Koncentrujemy się więc na jakości i wydajności paliwa.

Producent peletu drzewnego Wielkopolskie

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą pelletu w województwie wielkopolskim. Współpracujemy z klientami detalicznymi, jak i hurtowymi. Sprawdź szczegóły naszej oferty i złóż zamówienie. Otrzymasz doskonały produkt, który sprawdzi się jako idealne paliwo. Jeśli jesteś z innego regionu Polski i potrzebujesz pelletu, to również możesz się z nami skontaktować. Zobacz ofertę w następujących kategoriach:

Możemy dowieźć produkt na terenie całej Polski. Gwarantujemy pełne zadowolenie ze współpracy z naszą firmą.

Wyszukaj po nazwie

Kod pocztowy

Promień

Wybierz województwo

Wybierz miasto

Lokalizacje:

Pellet Energy Sp. z o.o.

ul. Polna 29

98-235 Błaszki 

Kontakt

tel.: +48 797 990 012

e-mail: info@pelletenergy.pl

Pellet Energy Sp. z o.o. jest producentem ekologicznego paliwa stałego – pelletu z międzynarodowymi certyfikatem jakości EN plus A1 (marka Gold)