PELLET DRZEWNY – EKOLOGICZNE OGRZEWANIE

Chcesz zainwestować w ekologiczny materiał grzewczy? Nasz pellet to najlepsze rozwiązanie! Dysponujemy rozbudowanym asortymentem pelletu, który zapewnia efektywne ogrzewanie. Jako producent pelletu z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy klientom wyłącznie najlepsze rozwiązania.

Pellet – dlaczego warto?

Pellet do pieca to popularny materiał grzewczy, który zapewnia klientom wyjątkową wydajność. Nasze pellety charakteryzują się wysoką zawartością drewna, co przekłada się na efektywność i wydajność ich spalania. Oferujemy różne rodzaje, w tym pellet dębowy, pellet drewniany, pellet iglasty, a także pellet premium. Tak szeroka oferta stworzona została po to, by dopasować się bezpośrednio do preferencji klienta. Pellet drzewny to nowoczesny i ekologiczny sposób na ogrzanie domu, czy innego obiektu. W Pellet Energy wykorzystujemy pozostałości po obróbce drewna Suszymy surowiec (trociny) i sprasowujemy go pod ciśnieniem do postaci małych granulek. Ogrzewanie domu nigdy nie było tak proste...

Jeśli do tej pory rozpoczynałeś swój dzień od wizyty w brudnej, pełnej sadzy kotłowni, by dołożyć do pieca miału lub ekogroszku, to wyobraź sobie, że możesz korzystać z ogrzewania na pellet drzewny i osiągnąć dużo korzyści.

Istotną kwestią jest również pellet cena. Jako bezpośredni producent pelletu drzewnego, gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość, ale również konkurencyjne ceny. Dzięki temu możemy dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb i zapewnić elastyczność współpracy. Pellet drzewny cena jest na tyle przystępna, że z naszych usług korzysta coraz więcej zadowolonych klientów! Niski koszt to niejedyna zaleta tego rozwiązania.

Jeśli decydujesz się na pellet drzewny, to:

  • dokładasz do kotła raz na 7-10 dni,
  • w Twojej kotłowni jest czysto,
  • by napełnić kocioł, bierzesz do ręki poręczny worek z 15 kg drewnianych granulek i wsypujesz jego zawartość do podajnika,
  • zamiast gryzącego w oczy i trującego dymu, czujesz zapach lasu,
  • opał składujesz w estetycznych i zamkniętych workach,
  • zamiast ton brudnego pyłu, po spaleniu pelletu masz garstkę popiołu, którą wyniesiesz do ogrodu i wykorzystasz jako cenny nawóz.

Pellet – produkcja i rodzaje

Zastanawiasz się, jak wygląda produkcja pelletu? Pellet drzewny Pellet Gold produkujemy z rygorystycznie weryfikowanej, wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która jest odpadem poprodukcyjnym z przemysłu drzewnego. Uzyskujemy biopaliwo o bardzo dobrych właściwościach energetycznych. Krótko mówiąc, z drewna wyciągamy to, co najlepsze i zamykamy w granulkach, by dać Ci najbardziej wygodny opał. Tak powstaje pellet z certyfikatem ENplus A1!

PELLET DO KOTŁA

Kocioł na pellet będzie Ci służył wiele lat, dzięki temu, że podczas spalania pelletu nie wytwarza się dużych ilości sadzy, których osadzanie się w piecu skraca żywotność urządzenia. Przeanalizuj zalety, które ma pellet drewniany i podejmij decyzję!
 

Zainwestuj w pellet z certyfikatem! Produkt ten spełnia najwyższe standardy jakości, w tym normy certyfikatu pellet ENplus A1, co gwarantuje jego doskonałe właściwości energetyczne i niską zawartość popiołu. Sprzedawany przez nas pellet do kominków – warto podkreślić to jeszcze raz, jest w pełni ekologiczny. Posiada również certyfikaty potwierdzające zrównoważoną produkcję i eco-friendly podejście. Wybierając nasze produkty, inwestujesz nie tylko w komfort, ale także w dbałość o planetę. Produkcja pelletu to wyłącznie wysokiej jakości materiały, które spalają się bardzo wydajnie.

PELLET DRZEWNY DO KOTŁOWNI W DOMACH I MAŁYCH FIRMACH

Pellet drzewny jest wykorzystywany do ogrzewania domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Pellet drzewny można wykorzystać jako opał do kominka na drewno i pellet, jak również w kotłach na pellet.

Jako producent pelletu polecamy pellet GOLD najwyższej jakości klasy A1. Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu!

Sprzedaż pelletu:

Pellet Energy Sp. z o.o.

ul. Polna 29

98-235 Błaszki 

Kontakt

tel.: +48 797 990 012

e-mail: info@pelletenergy.pl

Pellet Energy Sp. z o.o. jest producentem ekologicznego paliwa stałego – pelletu z międzynarodowymi certyfikatem jakości EN plus A1 (marka Gold)