Pellet Wałbrzych

 

Szukasz w pełni ekologicznego materiału do ogrzewania domu bądź firmy? W takim razie koniecznie sprawdź nasz pellet Wałbrzych. Tworzymy dla klientów wysokiej jakości materiał do spalania, który nie oddziałuje na nasze środowisko w żaden niekorzystny sposób. 

Pelet Wałbrzych – nasza oferta

Pellet drzewny Wałbrzych to niezwykle popularny produkt. Zapewnia on długie spalanie, a przy tym nie produkuje dużej ilości popiołu. Pellet może stanowić doskonały zamiennik dla węgla bądź innych, dużo mniej ekologicznych metod ogrzewania. Nasza oferta obejmuje takie produkty, jak pellet Gold. To tworzony z najwyższej jakości materiałów produkt grzewczy. Do przygotowania pelletu używamy wyłącznie suszonych trocin w sprasowanej formie małych granulek. To nic innego, jak rygorystycznie weryfikowane trociny drzew iglastych, które tworzą pellet z najwyższej półki. 

Dlaczego warto zaufać akurat naszej firmie? Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, a także sprzedawaniu materiałów do spalania. Sprzedaż pelletu Wałbrzych obejmuje nie tylko daną miejscowość, ale również okoliczne miejsca. Sprawdź koniecznie pellet dolnośląskie – bez trudu dowieziemy zamówiony pellet bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres. Dysponujemy flotą specjalnie przygotowanych pojazdów, dzięki którym możemy eksportować nasz pellet Gold nawet do innych państw. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!

Wyszukaj po nazwie

Kod pocztowy

Promień

Wybierz województwo

Wybierz miasto

Lokalizacje:

Pellet Energy Sp. z o.o.

ul. Polna 29

98-235 Błaszki 

Kontakt

tel.: +48 797 990 012

e-mail: info@pelletenergy.pl

Pellet Energy Sp. z o.o. jest producentem ekologicznego paliwa stałego – pelletu z międzynarodowymi certyfikatem jakości EN plus A1 (marka Gold)