Kilka słów o naszej firmie

Produkujemy pellet od 2006 roku

Pellet Energy sp. z o.o. to rodzinna firma, która powstała w 2006 roku i jest producentem wysokiej klasy, ekologicznego paliwa stałego z biomasy drzewnej, czyli pelletu drzewnego.

Jakość gwarantowana 

Nasza fabryka jest wyposażona w nowoczesne linie produkcyjne, co gwarantuje otrzymywanie produktu o powtarzalnej wysokiej jakości. Dysponujemy własnym laboratorium, w którym poddajemy kontroli każdą partię produktu. Potwierdzeniem naszego dążenia do zapewnienia jakości produktów są europejskie certyfikaty En plus A1 i En plus A2.

 

Zakład produkcyjny w centrum Polski

Serce Pellet Energy, czyli wytwórnia pelletu znajduje się w Błaszkach, w woj. łódzkim. To dogodna lokalizacja w centrum Polski - 30 km od Kalisza, 150 km od Poznania i 80 km od Łodzi.

Transport na terenie Europy

Dysponujemy też własną flotą transportową. Samochody Pellet Energy dostarczają nasze produkty do punktów sprzedaży w Polsce i w Europie. Nasz pellet jest docenianym produktem m.in. na rynku włoskim i niemieckim. W Polsce produkty Pellet Energy można kupić w składach opału i hurtowniach budowlanych. Listę dystrybutorów znajdziesz TUTAJ.

Pellet Energy Sp. z o.o.

ul. Polna 29

98-235 Błaszki 

Kontakt

tel.: +48 43 829 22 22

e-mail: info@pelletenergy.pl

Pellet Energy Sp. z o.o. jest producentem ekologicznego paliwa stałego – pelletu z międzynarodowymi certyfikatami jakości EN plus A1 (marka Gold) i EN plus A2 (marka Zeus)