Pellet śląskie

Potrzebny pellet w śląskim? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wybierz sprawdzonego producenta i ciesz się zapasem wysokiej jakości paliwa. Pellet drzewny wykorzystywany jest najczęściej w indywidualnych lub zbiorczych instalacjach grzewczych. Ten rodzaj paliwa stałego może być również spalany w kominkach, które są do tego przeznaczone i odpowiednio przystosowane.

Producent pelletu śląskie — wybierz korzystną ofertę!

Jeśli potrzebne Ci takie właśnie paliwo stałe do ogrzewania domu, to jako producent pelletu gwarantujemy wysoką jakość i stałą dostępność produktu. Pellet to ekologiczny rodzaj paliwa do instalacji grzewczej. Produkcja pelletu odbywa się z wykorzystaniem odpadów drzewnych. Producent pelletu w województwie śląskim będzie świetnym wyborem dla osób zamieszkujących te regiony.

Pellet drzewny i pellet gold — śląskie

Szukasz pelletu drzewnego w śląskim? Jest to produkt wytwarzany poprzez odpowiednie sprasowanie trocin. Stanowią one odpad w pracach z drewnem i innych związanych z drewnem. Jako dostawca pelletu na terenie województwa śląskiego oferujemy również produkt o najwyższych parametrach jakościowych. Jest to pellet gold.

Dostarczamy produkt odpowiedni dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Sprzedaż pelletu w Śląskim odbywa się poprzez pośredników, gdyż nasz produkt trafia do sklepów. Jednak możesz również kupować u nas osobiście. Jesteśmy dużym dystrybutorem pelletu w całym regionie, dzięki czemu zaopatrujemy większe i mniejsze sklepy i hurtownie. Różne odmiany dostępnego pelletu sprawiają, że każdy znajdzie u nas dokładnie to, czego szuka. Oferujemy również profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze w czasie zakupów.

Wyszukaj po nazwie

Kod pocztowy

Promień

Wybierz województwo

Wybierz miasto

Lokalizacje:

Pellet Energy Sp. z o.o.

ul. Polna 29

98-235 Błaszki 

Kontakt

tel.: +48 797 990 012

e-mail: info@pelletenergy.pl

Pellet Energy Sp. z o.o. jest producentem ekologicznego paliwa stałego – pelletu z międzynarodowymi certyfikatem jakości EN plus A1 (marka Gold)