Pellet podkarpackie

Jeśli potrzebujesz pelletu w podkarpackim, to zgłoś się do nas! Jest to rodzaj paliwa stałego, który może być wykorzystywany w indywidualnych i zbiorowych systemach grzewczych. Pellet drzewny można również z powodzeniem stosować w specjalnie do tego celu przystosowanych kominkach. Jest on z powodzeniem sprzedawany w sklepach i hurtowniach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty jako producenta pelletu z Podkarpacia.

Pellet drzewny podkarpackie — wybieraj produkt wysokiej jakości

Jako producent pelletu proponujemy naszym klientom produkt o najwyższych parametrach jakościowych. Jest to pellet gold, który cechuje się doskonałymi właściwościami, jeśli chodzi o spalanie i uzyskiwane parametry grzewcze. Zajmujemy się produkcją pelletu i sprzedajemy go m.in. w województwie podkarpackim. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych w regionie.

Produkcja pelletu jest procesem, który polega na odpowiednim sprasowaniu trocin, które pozyskiwane są jako odpad z prac tartacznych lub innych związanych z drewnem. Jak widać, jest to więc bardzo ekologiczny sposób ogrzewania budynków. Jeśli jednak chcesz korzystać z tego rodzaju paliwa stałego, to niezbędne jest posiadanie kotła pieca, który jest do niego przystosowany.

Sprzedaż pelletu w województwie podkarpackim

Jesteśmy dystrybutorem i dostawcą pelletu w podkarpackim. Jeśli szukasz tego produktu do prywatnego użytku lub jako przedsiębiorca i chcesz go sprzedawać, to koniecznie skontaktuj się z nami. Jako producent oferujemy hurtową sprzedaż pelletu. Będąc naszym klientem, zyskujesz pewność, że zawsze otrzymasz produkt najwyższej jakości. Jeśli masz wątpliwości, jaki będzie najlepszy w Twoim przypadku, to chętnie fachowo doradzimy.

Wyszukaj po nazwie

Kod pocztowy

Promień

Wybierz województwo

Wybierz miasto

Lokalizacje:

Pellet Energy Sp. z o.o.

ul. Polna 29

98-235 Błaszki 

Kontakt

tel.: +48 797 990 012

e-mail: info@pelletenergy.pl

Pellet Energy Sp. z o.o. jest producentem ekologicznego paliwa stałego – pelletu z międzynarodowymi certyfikatem jakości EN plus A1 (marka Gold)