Pellet lubuskie

Oferujemy pellet w lubuskim — zarówno dla klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Jako producent pelletu zajmujemy się jego sprzedażą do gospodarstw domowych, a także firm. Wybierając nasz produkt, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości pelletu i obsługi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą — łatwo i szybko złożysz zamówienie na to ekologiczne paliwo w formie granulatu. Potrzebny Ci pellet drzewny w Lubuskiem? U nas możesz go kupić!

Producent pelletu — lubuskie

Zajmujemy się produkcją pelletu, dzięki czemu w lubuskim możemy zaoferować Ci produkt o najlepszych właściwościach i najlepszej jakości na rynku. Pellet drzewny wytwarzany jest z biomasy. Jego wytwarzanie ma pozytywny wpływ na ekologię, ponieważ pozwala ograniczyć straty materiału. Zdecydowanie najlepszymi właściwościami wyróżnia się pellet gold, a co istotne pozostaje po nim jedynie niewielka ilość popiołu.

Działamy jako dystrybutor i dostawca pelletu w Lubuskim. Współpraca z nami jest bardzo korzystna dla wielu firm, które zawsze otrzymują idealny do spalania, produkt najwyższej jakości. Zawsze produkując pellet na opał i do ogrzewania w kotłach, koncentrujemy się na jakości i wydajności paliwa.

Producent pelletu drzewnego Lubuskie

Nasza firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą pelletu w województwie lubuskim. Współpracujemy zarówno z klientami detalicznymi, jak i hurtowymi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do złożenia zamówienia. Otrzymasz dokładnie to, czego szukasz — doskonały produkt, który sprawdzi się jako paliwo. Jeśli jesteś z innych regionów Polski i chcesz znaleźć najlepszy pellet, to również możesz się z nami skontaktować, gdyż prowadzimy dystrybucję w całym kraju. Dowozimy produkt na terenie całej Polski i gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze współpracy z naszą firmą.

Wyszukaj po nazwie

Kod pocztowy

Promień

Wybierz województwo

Wybierz miasto

Lokalizacje:

Pellet Energy Sp. z o.o.

ul. Polna 29

98-235 Błaszki 

Kontakt

tel.: +48 797 990 012

e-mail: info@pelletenergy.pl

Pellet Energy Sp. z o.o. jest producentem ekologicznego paliwa stałego – pelletu z międzynarodowymi certyfikatem jakości EN plus A1 (marka Gold)