Dziś mieliśmy w fabryce Pellet Energy bardzo miłą wizytę- przedstawiciel programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI Pan Michał Czyczyło przyjechał poinformować nas, że Pellet Energy po raz kolejny został wybrany przez konsumentów NAJLEPSZĄ MARKĄ w kategorii PELLET- tym razem w 2023 r. Nie zabrakło okazji do wspólnych zdjęć, rozmów oraz wizyty na linii produkcyjnej.
 
 
Konsumencki Lider Jakości 2023 to ogólnopolskie badanie konsumenckie na próbie ponad 15 tysięcy konsumentów, w którym wybrano liderów rynku w kilkuset kategoriach.
 
W kategorii PELLET firma Pellet Energy- producent marki PELLET GOLD uzyskała w 2023 r. Złote Godło programu i otrzymała więcej głosów niż m.in. marki: Barlinek czy Olczyk, a jej produkty poleciłoby ponad 71% konsumentów. Badani uzasadniali swój wybór m.in. takimi określeniami jak: "produkt najwyższej jakości od polskiego producenta", "idealne parametry, najwyższa jakość", "Pellet Energy jest firmą, która gwarantuje wysoką kaloryczność opału" czy "cieszy się dobrą opinią, zostawia czysty kocioł"
 
 
Tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 jest niezależnym i wiarygodnym potwierdzeniem jakości produktów Pellet Energy przez bezpośrednich użytkowników. Bardzo dziękujemy naszym Klientom za to wyróżnienie!  Dziękujemy także autoryzowanym dystrybutorom za zaufanie i gratulujemy wysokiej jakości obsługi klienta!