PELLET ENERGY Z TYTUŁEM I ZŁOTYM GODŁEM KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2022!

Z dumą informujemy, że marka Pellet Energy zwyciężyła w prestiżowym programie Konsumencki Lider Jakości 2022 w kategorii PELLET. W 11 edycji programu przeprowadzono ogólnopolskie badanie konsumenckie na próbie ponad 15 tysięcy konsumentów, w którym wybrano liderów rynku w kilkuset kategoriach.

W kategorii PELLET marka Pellet Energy uzyskała Złote Godło programu i otrzymała więcej głosów niż m.in. marki: Barlinek czy Olczyk, a markę poleciłoby ponad 82% konsumentów. Badani określali produkty Pellet Energy m.in. jako: "materiał opałowy klasy premium", "wydajny i kaloryczny", "pellet najwyższej jakości o doskonałych właściwościach energetycznych". 

Tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2022 jest niezależnym i wiarygodnym potwierdzeniem jakości produktów Pellet Energy przez bezpośrednich użytkowników. Bardzo dziękujemy naszym Klientom za to wyróżnienie! Dziękujemy także autoryzowanym dystrybutorom za zaufanie i gratulujemy wysokiej jakości obsługi!

Pellet Energy Sp. z o.o.

ul. Polna 29

98-235 Błaszki 

Kontakt

tel.: +48 797 990 012

e-mail: info@pelletenergy.pl

Pellet Energy Sp. z o.o. jest producentem ekologicznego paliwa stałego – pelletu z międzynarodowymi certyfikatem jakości EN plus A1 (marka Gold)