KOMUNIKAT

Zarząd Pellet Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Błaszkach informuje, że oferujący produkty Pellet Energy Sp. z o.o. podmiot o nazwie "Global Group Trading SP” z siedzibą w ORCO Tower w Warszawie Al. Jerozolimskie 81 podszywający się pod przedstawicielstwo Spółki nie jest przedstawicielem Pellet Energy Sp. z o.o. z/s w Błaszkach. Pellet Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Błaszkach nie ma nic wspólnego z Global Group Trading SP z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 81, a sprawa podszywania się pod przedstawicielstwo Pellet Energy Sp. z o.o. z/s w Błaszkach została zgłoszona organom ścigania.

 

ANNUNCIO

Il consiglio di amministrazione di Pellet Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością con sede a Błaszki informa che l'azienda che offre prodotti di Pellet Energy Sp. z o.o. un'entità denominata Global Group Trading SP ”con sede legale in ORCO Tower a Varsavia, Al. Jerozolimskie 81, fingendosi l'ufficio di rappresentanza della Società, non è un rappresentante di Pellet Energy Sp. z o.o. z / s in Blaszki. La ditta Pellet Energy Sp. z o.o. con sede a Blaszki non ha niente a che fare con la ditta Global Group Trading SP. con sede a Varsavia in via Al. Jerozolimskie 81 e comunichiamo che è stato segnalato il caso alle autorità competenti.

Pellet Energy Sp. z o.o.

ul. Polna 29

98-235 Błaszki 

Kontakt

tel.: +48 797 990 012

e-mail: info@pelletenergy.pl

Pellet Energy Sp. z o.o. jest producentem ekologicznego paliwa stałego – pelletu z międzynarodowymi certyfikatem jakości EN plus A1 (marka Gold)