TRIP TO DREAM 2019. Charytatywną wyprawę rowerową Trip To Dream przyjechał do Błaszek podsumować Kamil Sierański - pomysłodawca i "mózg" całego przedsięwzięcia. Była też okazja do wspólnego zdjęcia z właścicielem firmy, Piotr Szczerek.

Przypomnijmy, że dwóch wspaniałych sportowców - Kamil Sierański i Maciej Leńczuk przejechało w środku lata na rowerach ponad 4,5 tys. km ? w drodze przez Lazurowe Wybrzeże do Afryki ?, aby zebrać środki na pomoc choremu na autyzm Filipowi ? Była to kontynuacja akcji rozpoczętej w lato 2018.

Nasze firmy: Pellet Energy - pellet i brykiet najwyższej jakości i  DROGBRUK kostka brukowa były sponsorami strategicznymi tej niesamowitej wyprawy. Bardzo dziękujemy za promocję obu firm i gratulujemy wytrwałości, świetnej formy i hartu ducha w tak wymagającym projekcie! ?

Zapraszamy także na profil wyprawy Trip to Dream, gdzie można zobaczyć wiele ciekawych relacji i zdjęć z przygotowań i oczywiście samego wyjazdu.

Pellet Energy Sp. z o.o.

ul. Polna 29

98-235 Błaszki 

Kontakt

tel.: +48 797 990 012

e-mail: info@pelletenergy.pl

Pellet Energy Sp. z o.o. jest producentem ekologicznego paliwa stałego – pelletu z międzynarodowymi certyfikatem jakości EN plus A1 (marka Gold)